Ã–VRIGT / Leksaker / Gunghäst 7198236

nr 719 8236

Gunghäst

50-tal, längd: 84

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 oktober 2011
kl 18:07:50

7/10 13:38:59 1      100 kr
10/10 15:23:28 2      Vinnande bud